INFORMACIJA APIE MADELES VASAROS STOVYKLĄ 2024 RUOŠIAMA

Mados dizaino stovykla MADELE skirta vaikams ir paaugliams, kurie domisi mada, nori pažinti mados dizaino subtilybes, patirti ir suprasti ką reiškia būti mados dizaineriu.

Stovykloje vaikai susipažins su mados iliustracija, atras ir patobulins savo meninius gebėjimus; sužinos apie garsiausius mados namus ir jų dizainerių kūrybos metodus, svarbiausius mados dizaino istorijos momentus; turės galimybę praktiškai patirti mados pasaulio užkulisius. Stovykloje mokysimės apie mados kritiką, analizuosime podiumo kolekcijas, taip pat susipažinsime su naujausiomis tendencijoms. Stovyklautojai išmoks kurti ir derinti darbužių derinius, susipažins su spintos kapsule, dirbs kaip dizaineriai, stilistai ir mados fotografai. Rengsime profesionalią fotosesiją, išmoksime dirbti prieš kamerą, kaip modelis, stilistas ir fotografas. Įgavę žinių, vaikai patys stilizuos drabužius, rinks aksesuarus, kurs makiažo įvaizdžius.

Stovykloje vaikai įgaus praktinių žinių: kaip sukurti mados dizaino kolekciją ir pilną mados dizaino projektą, įgyvendinti ir komunikuoti savo idėjas. Sužinos kas yra medžiagiškumas ir audinių faktūros, skirtingi mados stiliai, įvaldys mados dizainerio žodyną. Imsimės tvaraus dizaino atsižvelgdami į tvarumo tendencijas. Kursime savo drabužius, o stovyklą vainikuos stovyklautojų sukurtos mados dizaino kolekcijos šou, kur tevėlius ir draugus pakviesime tapti žiūrovais.

Stovykla vyksta strategiškai patogioje vietoje, netoli Sapiegų rūmų parko, kur esant palankiam orui rengsime fotosesijas lauke.

P. Vileišio g. 18N, Vilnius
Meno erdvės VILEIŠIO18

MADOS DIZAINO VASAROS STOVYKLA 2023

DIENOS PROGRAMA:

8.30-9.00
Susirenkame


9.00-10.00

Mados žadimas/dizainerio joga


10.00-11.00
Mados iliustracija

11.00-11.30
Užkandžiai

11.30 - 13.00
Dienos užduoties pristatymas ir praktinė veikla

13.00-14.00
Pietūs

14.00 - 16.00
Praktinė mados dizainerio

užduotis / Lauke pagal oro sąlygos

16.00-16.30
Užkandžiai

16.30 - 17.30
Praktinė veikla "Mada ir socialinės medijos";

dienos aptarimas

Kiekvienos dienos programa sukurta taip, kad praktinės užduotys būtų kuo įvairesnės, įkvepiančios ir lavinančios kūrybiškumą, bei priartintų stovyklautojus prie pagrindinio tikslo - mados kolekcijos šou.

STOVYKLOS VADOVĖS

Mūsų vertybės atvirumas, kūrybiškumas ir laisvė. Ši stovykla - tai galimybė atrasti save net patiems jautrausiems vaikams. Tikime, jog bendravime su jaunąja karta svarbus atviras, neformalus ryšys.

Rūta Kvaščevičiūtė
Dizainerė, mados prekės ženklo APRILIS kūrybinė vadovė, Vilniaus dailės akademijos, mados dizaino katedros lektorė, kuri dėsto Europos kostiumo istoriją ir aukštos klasės mados dizainą.

Agnetė Voverė
Mados žurnalistė, kritikė, mados tendencijų prognozuotoja, Vilniaus dailės akademijos Mados dizaino katedros lektorė.